Perfect SILK Lashes – niewiarygodnie piękne rzęsy.

Perfect SILK Lashes® - jest znaną i uznaną marką na rynku europejskim. Powstała ona w kraju kwitnącej wiśni przy współpracy specjalistów z dziedziny wizażu, kosmetyki, medycyny estetycznej, dermatologii oraz wielu innych ekspertów. Rozwiązanie to sprawi, że Twoje rzęsy będą gęstsze i dłuższe. 

Efekt pogrubienia i przedłużenia uzyskuje się dzięki aplikacji rzęs do naszych własnych. Technika mocowania polega na uzupełnieniu każdej rzęsy jedną jedwabną.

Perfect SILK Lashes™ - to pociągające rzęsy, które są tak naturalne, że nie sposób poznać, iż są one przedłużone. Cechuje je naturalny skręt tak więc możesz zapomnieć o zalotce, Perfect SILK Lashes™ są dostępne w różnych grubościach, kolorach jak i długościach, tak aby móc je wmieszać w naturalne rzęsy i uzyskać niesamowity efekt.

Perfect SILK Lashes™ - są rzęsami przeznaczonymi dla każdej kobiety. Nie straszne są im kąpiele, pływanie, kosmetyki jak i wizyty w SPA. Cechują się dużą wytrzymałością jak i tym, że są wodoodporne. Zaletą jest fakt, iż możesz cieszyć się pięknymi i ponętnymi rzęsami przez 24 godziny na dobę.