Zabiegi

Dłonie  i  stopy.

Manicure klasyczny

W manicure klasycznym podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz polepszenie wyglądu paznokci. Zabieg wykonywany jest bardzo delikatnie, ostrożnie, tak, aby nie naruszyć delikatnej warstwy około paznokciowej oraz nie wyrządzić klientce szkód na paznokciach. Dbamy także, aby nie zniszczyć płytki paznokcia poprzez stworzenie na niej bruzd czy rys. Na koniec zabiegu paznokcie malujemy wedle uznania klientki: odżywką, wybranym kolorem lakieru. Zabieg trwa około 30/45 minut. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby skóry i paznokcia.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to alternatywa dla obciążającego płytkę paznokcia klasycznego tipsa. Manicure hybrydowy jest także dobrym rozwiązaniem na uciążliwe malowanie paznokci tradycyjnymi lakierami, które szybko tracą połysk, odpryskują i tworzą nieestetyczne pofałdowania. Utrzymuje się około 2 – 3 tygodni i polega głównie na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru oraz elastycznego żelu. Dzięki temu lakier nie odpryskuje. Paznokcie po zabiegu manicure hybrydowym nie tracą swego blasku przez długi czas. Manicure hybrydowy, w przeciwieństwie do klasycznego, daje także mnóstwo możliwości dodatkowego ozdobienia płytki paznokcia.

Manicure japoński nazywany jest P Shine.Manicure japoński rozpoczynamy klasycznym manicure, od nadania paznokciom odpowiedniego kształtu. Następnie używamy specjalnej pasty i pudru.bezpośrednio aplikujemy skoncentrowane substancje odżywcze mające za zadanie odbudować uszkodzoną płytkę, wzmocnić paznokcie w tym celu stosuje się odpowiednią pastę. Pasta zawiera szczególne substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask perły. Cała sztuka umiejętnego wykonania manikiuru japońskiego polega na wcieraniu najpierw pasty, a potem pudru – w jednym, ustalonym kierunku i za pomocą polerek. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, manikiur należy powtórzyć 3 – 4 razy w odstępie zwykle 3 tygodni. Po zabiegu nie malujemy paznokci lakierem.

Czas trwania zabiegu to 30/45 minut.

Manicure Japoński

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści. Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast – jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. IBX Tworzy powłokę ochronną na płytce. Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce. IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu. IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost. Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci.

IBX System

 

Manicure

Manicure hybrydowy

100zł

Manicure ze zdjęciem hybrydy

80zł

Usunięcie hybrydy (bez manicure)

30zł

Kąpiel parafinowa

35zł

Manicure + malowanie 1 kolor

60zł

Manicure + odżywka

60zł

Manicure + malowanie Vinyl

70zł

Manicure  french

70zł

Regeneracja płytki paznokcia IBX

+30zł

Naprawa jednego paznokcia

10zł

Manicure japoński(bez malowania)

70zł

Manicure  męski

55zł

 

Pedicure

Pedicure vinylowy

110zł

Pedicure ze zdjęciem hybrydy

140zł

Kąpiel parafinowa

40zł

Usuwanie wrastających paznokci

+ 20zł

Pedicure + malowanie 1 kolor

100zł

Pedicure + odżywka

100zł

Pedicure japoński

110zł

Pedicure hybrydowy

140zł

* Pedicure wykonywany z peelingiem kwasowym

 

Żel - utwardzenie płytki

Założenie + hybryda

200zł

Uzupełnienie + hybryda

170zł

Żel na płytkę naturalną + hybryda

160zł

Zdjęcie żelu do manicure

+50zł

 

Zdobienia paznokci

10 paznokci

20zł

10 paznokci

20zł

10 paznokci

20zł

Baby Boomer

120zł

Efekt syrenki 1 paznokieć

2zł

Efekt Camelleon 1 paznokieć

2zł

Efekt Holo 1 paznokieć

2zł

10 paznokci

20zł

Stemple (koronki,wzory) 1 paznokieć

2zł

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz